housing_for_refugees

Житло

Допомога українським переселенцям

На сайті зібрана максимально повна та актуальна інформація, яка допоможе українцям під час війни.

Житло

IT волонтери розробили сайти де ви зможете знайти житло на час війни: prykhystok.gov.ua, shelter.dopomagai.org, ukrainetakeshelter.com, icanhelp.host. Тисячі об’яв про безкоштовне житло для переселенців як в Україні так і закордоном. Інформація постійно оновлюється та доповнюється. Перегляньте доступні пропозиції та знайдіть свій варіант тимчасового притулку.

Взаємодопомога

Світова спільнота об’єдналась для допомоги Україні. На спеціалізованих сайтах ви зможете знайти небайдужих людей, які готові надати вам всіляку допомогу закордоном. Напишіть про ваші потреби і обов’язково отримаєте відповідь. Знайдіть потрібну допомогу на сайтах helplist.io, help380.org, potreba.org

Гуманітарна допомога

В кожному місті та селищі Україні наразі відкриті пункти гуманітарної допомоги, де ви зможете отримати першочергову допомогу. Адреси ви знайдете за відповідними посиланнями. Якщо у вас є можливість допомогти іншим, ви можете принести на пункти допомоги одежу, їжу, побутові речі, які будуть передані потребуючим людям.

Медична допомога

Сотні лікарів волонтерів наразі пропонують безкоштовні онлайн консультації по телефону та відеозв’язку. Лікарів всіх спеціалізацій ви знайдете на таких сайтах likar.support, online-doc.vercel.app , viveohealth.com, dobrobut.com

Транспорт

Актуальна інформація про розклад потягів української залізниці. На сайті ukrainenow.org зібрані пропозиції волонтерів про безкоштовну евакуацію з різних міст Україні. Якщо вам потрібна допомога в транспорті, перегляньте ці ресурси.

Інформація

У відповідному розділі сайту ви знайдете корисну інформацію, яка може знадобитися вам під час війни:

Для дітей

Служба пошуку дітей. Психологічна підтримка дітей, які пережили жахіття війни. Онлайн консультація педіатрів та інших дитячих лікарів. Онлайн уроки та заняття для школярів, розважальні дитячі передачі, безкоштовні мультфільми.

онлайн карта магазинів, аптек, заправок, лікарень.